Dnes nemám dobré zprávy. Jsem smutná a naštvaná, protože si snad nikdy nezvyknu na ubohost některých tvorů, co patří mezi nás, lidi.😰😰😰 Posuďte sami.
Na Praze 9 je větší zahrada, kde žijí ježci a kočky. Kočky jsou kastrované a majitelka oné zahrady dovolila, aby tam mohly dožít. A tak se tam několik dobrovolnic o kočky a ježky stará, přesněji krmí je a dává jim tam vodu. Kočky jsou plaché.
Donedávna to nikomu nevadilo. Jenže teď nějaký idiot (promiňte, ale to je to nejslušnější, co mne napadá)🥶😠našel zalíbení v maření práce druhých. Misky s krmením a vodou zasypává hlínou. Znehodnocuje krmení, které děvčata kupují a které není zadarmo a zvířata pak nemají vodu, hrozí jim dehydratace a smrt. 😥😨
Pokud jste někdo z lokality Praha 9, Černý most a někoho takového byste tam viděl, informujte prosím Báru Nekolovou 732 281 266. Děkujeme.
Nejen Praha a nejen kočky. V Rakovníku pro změnu nějaký …. nacpal do česen úlů, patřících dětem z včelařského kroužku, hadry namočené v benzínu. Včely se udusily a děti mají “zážitek na celý život”. Jojo, i tací mezi námi žijí. LČ😥😥😥

Příspěvek z Facebooku