Kočičí přání – zpravodajství č. 2:
Zaplacené dárky mají Libuška (p. J.D.), Křemílek (p. J.Š.), Kiri (p. S. L.). Dále Bobtík, který také dostal nasypáno do mističky, obojí od p. B.S. V této chvíli poslední uhrazený dárek Amálka (p. Alena) a má i nasypáno do mističky taktéž od p. Aleny.
Na Amálku nám přišly ještě dvě platby ve výši 300,- Kč a 360,- Kč od p. Kateřiny. Přiřazujeme tyto koruny do mističek, bohužel paní Kateřině nebude moci tým KP poslat poděkování 🙁 Platby totiž nejsou zaevidovány v systému akce. My však samozřejmě děkujeme nejen paní Kateřině, ale všem dárcům, kterým nejsou naše kočičky lhostejné.
Na svlj dárek čeká ale třeba i Míša alias Méďa Macík. Kocourek žil u lovosického nádraží, pak jsme ho převezli k nám. Adotován byl do Mšených lázní, odkud se ztratil, aby se po dlouhých týdnech objevil opět v Lovosicích a opět putoval k nám.
https://www.kociciprani.cz/kocka/4290-meda-macik-z-lucky

Méďa Macík z Lucky – Kočičí přání

Tento kocourek má zvláštní osud. Žil v Lovosicích u nádraží, bylo vidět, že se ho někdo zbavil. Hledali jsme pro něj domov, protože takhle krásný mourek s ještě krásnější srstí prostě nemůže jen tak živořit na ulici, zvlášť když byl zcela jistě původ…

Příspěvek z Facebooku